Deska tarasowa, drewno egzotyczne i polskie

Nasz Newsletter

 

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą ofertą.


Specjalizujemy się w sprzedaży drewna polskiego i egzotycznego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo deski tarasowe z drewna polskiego (sosna oraz modrzew) oraz egzotycznego (bangkirai, tatajuba, massaranduba, merbau, lapacho, teak). W stałej dostępności są również - legary surowe, legary impregnowane ciśnieniowo,  specjalistyczne elementy złączne tj. wkręty do drewna marki Spax, wkręty ze stali nierdzewnej A2, kątowniki, ceowinki, podkładki gumowe, a także szeroki asortyment środków ochrony drewna tj. oleje i impregnaty (Beckers, Sadolin, Altax, Tikkurila).

W sezonie 2011 rozpoczęliśmy sprzedaż elewacji drewnianych z sosny, świerka skandynawskiego, modrzewia syberyjskiego oraz gatunków egzotycznych takich jak tatajuba, meranti, cedr.


Współpracujemy ze sprawdzoną ekipą montażową, która świadczy usługi wykonywania tarasów. Wybierając naszą ofertę, możecie Państwo zakupić wszystkie niezbędne materiały do budowy tarasu, a także wykonać jego profesjonalny montaż. 


Staramy się wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom. Jeżeli poszukiwany przez Państwa produkt nie znajduje się w naszej ofercie prosimy o kontakt - zajmiemy się jego wyceną i przedstawimy ofertę w ciągu 48h.


Doradzamy i pomagamy w realizacji Państwa planów i marzeń.


Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu

Kierownik Działu Sprzedaży www.deski-tarasowe.com

Obsługa Klienta sklepu internetowego www.deski-tarasowe.com

 

Tomasz Równicki

Kierownik Działu Sprzedaży


www.deski-tarasowe.com

NIP. 717-164-55-75
REGON 142296134


Kontakt telefoniczny

+ 48 535 77 22 66 


e-mail: biuro@deski-tarasowe.com

 

 

 Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę