Deska tarasowa, drewno egzotyczne i polskie

Nasz Newsletter

Adres punktu handlowego/magazyn


Budujemy nowe magazyny (300m2+200m2) w Piastowie przy ulicy Poprzecznej 3A (1km od skrzyżowania Aleji Jerozolimskich z ulicą Regulską i warszawskiego osiedla Ursus Niedźwiadek).

W związku z trwającymi pracami istnieje możliwość obejrzenia oraz odbioru towaru z pod tego adresu po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Biuro sprzedaży i magazyn będą funkcjonowały w standardowym trybie (8:00-16:30) już w 4 kwartale 2016 roku.


W stałej ofercie deski tarasowe sosnowe (impregnowane ciśnieniowo), deski modrzewiowe, modrzew syberyjski, bangkirai, massaranduba, merbau, keruing. Legary i elementy konstrukcyjne z sosny, modrzewia oraz drewna egzotycznego red mandioqueira, bangkirai i keruing.


Oferujemy również systemy tarasów i elewacji z drewna kompozytowego. Deski tarasowe i elewacyjne z WPC dostępne są w kilku kolorach i aż 5 długościach.


Na zamówienie dostarczamy deski tarasowe z drewna cumaru, ipe, sapeli, garapa, jatoba, termo-sosny oraz termo-jesionu.


Elewacje z drewna europejskiego i egzotycznego - świerk skandynawski, modrzew syberyjski, modrzew europejski, meranti, okoume.


Wkręty do tarasów Spax-D ze stali nierdzewnej A2, do konstrukcji i zadaszeń tarasów ze stali C2 oraz oleje i impregnaty do drewna marki Koopmans.

 

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek 8:00-18:00

 

Kontakt:

ul. Poprzeczna 3A

05-820 Piastów

 

*450m od przystanku Ursus Niedźwiadek. Dojazd pociągami SKM lub Kolei Mazowieckich - I strefa biletowa ZTM

*dojazd autem - skręć w prawo z Aleji Jerozolimskich w ulicę Regulską (jadąc w kierunku Pruszkowa). Za 1,5km skręć w lewo w ulicę Piastowską (za wiaduktem Południowej Obwodnicy Warszawy), po przejechaniu 0,6km skręć przed wiaduktem w prawo w ulicę Poprzeczną.

 

telefon: +48 535 77 22 66

e-mail: biuro@deski-tarasowe.com


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę