Deska tarasowa, drewno egzotyczne i polskie

Nasz Newsletter

Koszty wysyłki

 

Firma www.deski-tarasowe.com dostarczy zakupiony towar na terenie całej Polski. Czas dostawy towaru to standardowo 48h - 72h od terminu otrzymania płatności. Jeżeli czas dostawy miałby ulec wydłużeniu, skontaktujemy się z Państwem w celu otrzymania zgody na realizację zamówienia na niestandardowych warunkach. Towary wysyłamy do Państwa tylko w dni robocze.


Paczki do 30 kg wysyłane są do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub UPS. Koszt takiej przesyłki od 17zł brutto. Standardowy czas realizacji dostawy - 24h.


Elementy dłuższe niż 180cm (tzw. dłużyca) takie jak deski tarasowe i legary wysyłane są na paletach euro i pakowane w odpowiedni sposób, aby zapobiec uszkodzeniom towaru. Cena transportu ustalana jest na podstawie aktualnych cenników firm kurierskich, z którymi współpracujemy lub w oparciu o ofertę otrzymaną od firm spedycyjnych na giełdzie TRANS.


Cena przesyłki elementów dłużnicowych to minimum 200zł brutto.


Odbiór osobisty. Jeżeli chcą Państwo odebrać zamówiony towar osobiście w naszym punkcie handlowym, prosimy o podanie takiej informacji w formularzu zamówienia lub kontakt telefoniczny z naszą obsługą klienta. Po otrzymaniu informacji, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dokładnego terminu odbioru towaru.


Jeżeli będą Państwo zainteresowani indywidualną wyceną kosztów transportu, prosimy o maila na adres biuro@deski-tarasowe.com lub kontakt telefoniczny 0048 535 77 22 66.Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę