Deska tarasowa, drewno egzotyczne i polskie

Nasz Newsletter

Koszty wysyłki

 

Firma www.deski-tarasowe.com dostarczy zakupiony towar na terenie całej Polski. Czas dostawy towaru to standardowo 48h - 72h od terminu otrzymania płatności. Jeżeli czas dostawy miałby ulec wydłużeniu, skontaktujemy się z Państwem w celu otrzymania zgody na realizację zamówienia na niestandardowych warunkach.


Paczki do 7kg o wymiarach zewnętrznych nie przekraczających 30x40x40cm wysyłane są do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej (list polecony): 12zł brutto lub

 

Paczki do 30kg o wymiarach zewnętrznych nie przekraczających 50x50x50cm wysyłane są do Państwa za pośrednictwem firm kurierskich DPD, UPS, DHL. Koszt 20-25zł brutto (za pobraniem +4zł brutto). Standardowy czas realizacji dostawy 24-48h. Przesyłki cięższe i większe wyceniamy indywidualnie.


Elementy dłuższe niż 240cm (tzw. dłużyca) o wadze powyżej 50kg wysyłamy za pośrednictwem giełdy spedycyjnej. Cena transportu ustalana jest na podstawie indywidualnej ofery otrzymanej od przewoźnika, które dostarcza Państwa zamówienie. Plusem takiego rozwiązania jest bezpośrednia i szybka dostawa. Bez przeładunków(bezpieczeństwo/brak uszkodzeń) w magazynach pośrednich jak w przypadku firm kurierskich. Macie Państwo możliwość kontaktowania się z kierowcą od momentu załadunku i płacicie tylko za trasę w jedną stronę.

 

Dostawa do 1,5T - Warszawa + promień 70km od magazynu - własnym transportem w cenie 120-300zł brutto.


Odbiór osobisty. Jeżeli chcą Państwo odebrać zamówiony towar osobiście w naszym punkcie handlowym, prosimy o podanie takiej informacji w formularzu zamówienia lub kontakt telefoniczny z naszą obsługą klienta. Po otrzymaniu informacji, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dokładnego terminu odbioru towaru.


Jeżeli będą Państwo zainteresowani indywidualną wyceną kosztów transportu, prosimy o maila na adres biuro@deski-tarasowe.com lub kontakt telefoniczny 0048 535 77 22 66.Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę